BalticGeo komanda, siekdama pasidalinti sukaupta patirtimi, organizuoja specialistų mokymus, kurių metu kiekvienas dalyvis ne tik įgyja naujų žinių, bet taip pat turi galimybę pabendrauti, padiskutuoti bei gerai praleisti laiką savo srities specialistų būryje. Šiam tikslui neatsitiktinai parenkama kursų vieta – tam, kad mokymosi metu visi dalyviai jaustųsi laisvai ir pakiliai. “Neperkrautas” mokymosi grafikas suteikia galimybę ne tik sužinoti naujoves profesinėje srityje, bet ir, atitrūkus nuo kasdienių rūpesčių, pailsėti pajūryje. Baigęs mokymus, kiekvienas dalyvis didžiuojasi įteiktais vardiniais pažymėjimais, liudijančiais ne tik “išklausytą kursą”, bet ir įgytas profesines žinias.


Matininkų ir geodezininkų kvalifikacijos kėlimo kursai

2021 m. gegužės 21-23 d. (tiesioginiai nuotoliniai)


Kursai vyks:

2021 m. gegužės 21-23 d. tiesioginė nuotolinė transliacija.

Kursų kaina:

Matininkų ir Geodezininkų kursai               199.00 EUR

Matininkų kursai                                      145.00 EUR

Geodezininkų kursai                                 145.00 EUR


DĖMESIO! Egzaminus organizuoja Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, egzaminai vyksta Vilniuje, dėl išsamesnės informacijos kreiptis www.nzt.lt


Registracija:


Elektroniniu paštu: info@balticgeo.lt

Registruojantis nurodykite:  vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei į kuriuos kursus norite registruotis.

Registracijos patvirtinimas, sąskaita-faktūra ir detalesnė informacija apie kursus bus išsiųsta Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.